משחקי חצר לילדים

מעוניינים שנחזור אליכם עם פרטים נוספים? מלאו את הטופס

חינוך הילדים נמצא בראש סולם העדיפויות של כולנו. וברור לנו שהוא מתחיל עוד מגיל צעיר, לפני בית הספר היסודי. וכמובן שחינוך הוא לא רק התכנים הנלמדים במסגרת השיעורים בבית הספר. ישנם אספקטים נוספים של החינוך, ועלינו להשקיע בכולם על מנת לגדל ילדים בעלי יכולות. משחקי חצר לילדים הם אחד הכלים שיש לנו במשימה החשובה של חינוך הילדים.

משחקי חצר לילדים עונים בדיוק על הצורך הזה. הם מאפשרים לנו להתחיל את החינוך בגיל צעיר ולעשות זאת באווירה משחקית נעימה.  משחקי החצר הם בעצם משחקי רצפה אשר תוכננו על ידי אנשי חינוך. הם מביאים איתם גישה של לימוד חוויתי – הילדים יכולים לשחק, אך תוך כדי המשחק הם מפתחים יכולות ומשפרים מיומנויות שונות. כך אנו יכולים לגעת באספקטים נוספים של החינוך ולהעשיר את הילדים.

משחקי חצר לילדים הם קונספט חדשני, המבוסס על משהו מוכר, אך מתאים אותו לרוח הזמן והצרכים המשתנים; ובכך מעלה את הערך החינוכי שלו. לקחנו את משחקי הלוח הישנים והטובים, אלו שכולנו הכרנו בילדותינו. הדפסנו אותם על בדי שמשונית ענקיים והפכנו אותם למשחקים שניתן לשחק על הרצפה או המדשאה בחצר. בשיתוף עם אנשי חינוך הלבשנו על המשחקים המוכרים תכנים חינוכיים ובעלי ערך המשפרים מיומנויות שונות. בעזרתם אנו יכולים לאפשר לילדים גם ליהנות וגם לתרגל את פעולות החשבון, זיהוי צורות, זיהוי צבעים, זיכרון ועוד.

משחקי חצר לילדים של פעם

כמה פעמיים הסתכלתם על הילדים שלכם וראיתם אך הם יושבים כמהופנטים מול מסכי הסלולר ומשחקי המחשב. כמה פעמים רציתם לראות אותם משחקים בגינה עם חברים, בדיוק כפי שאנו שיחקנו פעם. יש עולם שלם מחוץ למשחקי המחשב וכדאי שהילדים יגלו את העולם הזה. עולם מלא בפעילות, חברים, צחוק וכיף. על הדברים הללו בדיוק חשבנו בפלור גיימס כאשר פיתחנו את משחקי החצר.

היום אנו מגישים לכם משחקי חצר לילדים של פעם, כלומר משחקים המאפשרים לילדים לגלות את הקסם של המשחקים הישנים והמוכרים בהם אתם שיחקתם בילדותכם יחדיו עם החברים והמשפחה. כמובן שנאלצנו לעשות קצת התאמות, ונעזרנו באנשי חינוך, אך הגענו לתוצאה המושלמת.

משחקי חצר לילדים של פעם מביאים לילדים את כל המשחקים הישנים והטובים, בגרסה מעודכנת וענקית. לא עוד משחקי לוח קטנים, אלא משחקים המודפסים על בד שמשונית ענק המושך את תשומת לבם של הילדים ומעורר עניין רב. בעזרת משחקי הענק אנו יכולים למשוך את הילדים אל תוך כל אותם המשחקים המהנים בהם משחקים יחדיו עם החברים. המשחקים בהם זורקים את הקוביות ומרימים כרטיסיות. המשחקים בהם הילדים פעילים ומנהלים תקשורת עם החברים שמסביבם והכל בהנאה רבה.

משחקי חצר לילדים של פעם מותאמים לגילאי 3-10 והם מעניקים פתרון מעולה לכל מסגרת חינוכית הרוצה הפעלות חדשות לילדים. הפעלות המתאימות לקבוצות קטנות או גדולות ויכולות למלא את הילדים גם בהנאה, וגם לתרום להתפתחותם בשלב הקריטי של החיים.