משחקי חצר גדולים

מעוניינים שנחזור אליכם עם פרטים נוספים? מלאו את הטופס

מה צריך לעשות בשביל להביא את הילדים לצאת אל החצר ולשחק, ממש כפי שאנו עשינו בילדותינו. מה נעשה על מנת לגרום להם לשחק ביחד עם החברים, להתרגש ולצחוק יחדיו. הילדים של היום חיים בעולם שבו הם מוסחים על ידי מסכי הסלולר ומשחקי המחשב, ונראה שהם מאבדים עניין בעולם האמתי. ולכן חיפשנו אחר המשחקים המהנים שימשכו בחזרה את תשומת לבם אל המקום הנכון ויאפשרו להם לגלות את הקסם של משחקי החברה. וכך פיתחנו משחקי חצר גדולים בסגנון מיוחד.

משחקי חצר גדולים הם רעיון מקורי של חברת פלור גיימס. הם מבוססים על משחקים מוכרים וטובים שאתם בוודאי הכרתם במהלך ילדותכם. הם שודרגו לגרסאות ענק המתאימות בתור משחקי רצפה או לצורך משחקים בחצר. ניתן לשחק אותם על כל משטח. הם מודפסים על גבי בד שמשונית ומותאמים גם לשימוש חיצוני.

משחקי חצר גדולים מביאים לכם לא רק שינוי בגודל הפיזי של המשחק. הם אמנם מבוססים על משחקים מוכרים, אך אלו הן גרסאות מעודכנות שפותחו על ידי אנשי חינוך. המטרה בפיתוחם הייתה למצוא משחקים אטרקטיביים עבור הילדים, שיתאימו לצרכים החיוניים ויאפשרו את פיתוח המיומנויות החברתיות ומיומנויות נוספות שנרצה לפתח בגילאי 3-10. וכך נולד פתרון שהפך להצלחה גדולה והוא מתאים לכל מסגרת חינוכית בה ישנם ילדים.

  להיט
  דמקה
  לוח בן 64 (8 על 8) המשחק מיועד לשני שחקנים שלכל אחד מהם יש 12 אבני משחק + 3 מלכים, לכל שחקן צבע משלו.
  גדלים גדלים 200x200 החל מ-₪750 להזמנהלהזמנה
  חדשמשחק דידקטי
  דומינו כפל
  משחק הדומינו המדליק בגירסת הכפל. בכל אבן ישנם תרגיל ותוצאה ועל המשתתף להתאים את התרגיל לתוצאה שבאבן אחרת
  גדלים גדלים 30x15 כל אבן החל מ-₪490 להזמנהלהזמנה
  דומינו ענק
  משחק הדומינו המוכר והאהוב. 28 אבנים עם נקודות 0 עד 6 מסודרות בדומה לקוביה. יכולים לשמש למגוון משחקים.
  גדלים גדלים 30x15 כל אבן החל מ-₪490 להזמנהלהזמנה
  איקס עיגול
  משחק חשיבה נחמד. כל שחקן בתורו מסמן סימן באחת המשבצות השחקן המנצח הוא זה שהצליח למלא שורה, טור או אלכסון בסימנים שלו.
  גדלים גדלים 100x100 החל מ-₪330 להזמנהלהזמנה
  כדורגל
  משחק מזל קבוצתי שלוש על שלוש. כל משתתף תופס עמדה ומקבל כרטיסיה עם ההוראות הקשורות אליו, כל משתתף בתורו מטיל קוביה ופועל על פי ההוראות הרשומות.
  גדלים גדלים 240x150 החל מ-₪430 להזמנהלהזמנה
  דומינו מזון
  דומינו מזון - פירות ירקות וקטניות, מלמדים את הילדים להכיר את סוגי המזון החשובים בפירמידת המזון.
  גדלים גדלים 30x15 כל אבן החל מ-₪490 להזמנהלהזמנה
  חדשמשחק דידקטי
  דומינו אותיות באנגלית
  משחק הדומינו המדליק בגירסת הכפל. בכל אבן ישנם תרגיל ותוצאה ועל המשתתף להתאים את התרגיל לתוצאה שבאבן אחרת
  גדלים גדלים 30x15 כל אבן החל מ-₪490 להזמנהלהזמנה

משחקי חצר

חינוך הוא דבר חשוב מאוד, אך איננו יכולים כל היום להעמיס את הילדים בתכנים חינוכיים. עלינו לאפשר להם להשתחרר, ליהנות וליצור קשרים חברתיים עם בני גילם. אך מצד שני, בעודם משחקים ונהנים, איננו צריכים לזנוח את החינוך. אנו יכולים להשתמש במשחקי חצר על מנת להעשיר את הילדים במיומנויות שונות התורמות להתפתחותם. והכל כמובן באווירה נעימה של משחק ושעשוע.

באמצעות משחקי חצר אנו יכולים לאפשר לילדים ליצור אינטראקציות חברתיות ולרכוש חברים. הכישורים החברתיים חשובים מאוד עבור הילדים והם יסייעו להם בכל שלבי חייהם. המשחקים תורמים גם ברמת הפרט וגם ברמת הקבוצה. כל אחד משפר את כישוריו החברתיים, אך גם הקבוצה הופכת למגובשת יותר וזהו דבר חשוב עבור כל מסגרת חינוכית.

אך משחקים הם לא רק כלי לשיפור מיומנויות חברתיות. באמצעות צוות אנשי החינוך שעזרו לנו בפיתוח חיפשנו כיצד ניתן להעניק ערך מוסף למשחקים. ואנשי החינוך הביאו איתם רעיונות יצירתיים ומוצלחים המאפשרים לילדים לפתח מיומנויות נוספות בצורה מהנה.

למשל בגילאים האלו חשוב מאוד ללמד את הילדים את פעולות החשבון ואת לוח הכפל.זוהי מיומנות חשובה מאוד להמשך הלימודים והחיים בכלל. משחקי חצר פשוט עושים זאת בצורה מהנה. למשל לקחנו את משחק הדומינו המוכר, אך במקום להתאים צורות, הילדים מתאימים פעולות חשבון. כך הם גם משחקים וגם מתרגלים את הידע שלהם בחשבון. וזוהי רק דוגמה אחת, ישנן גם מיומנויות נוספות הבאות לידי ביטוי במגוון המשחקים.