משחקי גינה לילדים

מעוניינים שנחזור אליכם עם פרטים נוספים? מלאו את הטופס

חינוך הילדים הוא לא רק ידע תאורטי. אנו יכולים ללמד אותם את לוח הכפל ופעולות החשבון במוסדות החינוך, וזה דבר חשוב מאוד. אך אנו נפיק יותר תועלת אם נעשה זאת באמצעות פעילות מהנה שתאפשר להם לתרגל את כל אותם כישורים ומיומנויות בצורה משחקית. וכאן נכנסים לתמונה משחקי גינה לילדים. אלו הם משחקי רצפה המאפשרים לילדים לתרגל מיומנויות שונות, מפעולות החשבון, דרך מיומנויות מוטוריות ועד הכישורים החברתיים. הם עושים זאת באווירה טובה ומשחקית, ושומרים על הילדים פעילים.

משחקי גינה לילדים הם משחקים שתוכננו במיוחד על ידי אנשי חינוך. המטרה שלהם היא להעניק לילדים חינוך חוויתי ומהנה והם יכולים להשתלב באינספור פעילויות. הם מתאימים לגילאים שונים וניתן להשתמש בהם בקייטנות, צהרוניות, בתי ספר, גני ילדים, חינוך מיוחד, תנועות נוער וכל מקום בו רוצים להעניק לילדים סביבה משחקית נעימה ובעלת ערך.

משחקי גינה לילדים לוקחים את הקונספט המוכר ממשחקי הקופסה של פעם, אך מביאים אותם בגרסאות ענק המתאימות לגינה. במקום קרטון הם מודפסים על גבי בד שמשונית חזק ועמיד בגדלים ענקיים. הם מרשימים ומושכים הרבה תשומת לב והילדים נהנים מהם מאוד.

המשחקים של פלור גיימס מביאים לכם מבחר משחקים כמו דומינו של פעולות הכפל, תפזורת של הרכבת מילים, מספרים במעגל המלמדים את הילדים את פעולות החשבון ועוד עזרים חינוכיים כמו מפת ארץ ישראל או מפת העולם. כולם יכולים לשלב לימוד והנאה.

  דומינו מזון
  דומינו מזון - פירות ירקות וקטניות, מלמדים את הילדים להכיר את סוגי המזון החשובים בפירמידת המזון.
  גדלים גדלים 30x15 כל אבן החל מ-₪490 להזמנהלהזמנה
  חדשמשחק דידקטי
  דומינו אותיות באנגלית
  משחק הדומינו המדליק בגירסת הכפל. בכל אבן ישנם תרגיל ותוצאה ועל המשתתף להתאים את התרגיל לתוצאה שבאבן אחרת
  גדלים גדלים 30x15 כל אבן החל מ-₪490 להזמנהלהזמנה

משחקי גינה

משחקי גינה הם לא רק משחק, הם מביאים איתם אווירה. לא ניתן להתעלם מהמשחקים הענקיים והבלתי רגילים בחצר. הם מושכים את תשומת לבם של הילדים ופשוט מזמינים אותם לשחק בהם. הם יכולים להשתלב במגוון הפעלות ולתת ערך חינוכי לכל הפעילות.

אלו הם ממש אותם משחקים כפי שאנו רגילים לראות במשחקי הלוח; כמו למשל משחק הדמקה. אך כאן במקום להזיז כלי משחק קטנטנים על הלוח, הילדים פעילים יותר וצריכים לזוז ולהתנועע על מנת לשחק במשחק. כל שכל כולם נשאבים אל תוך משחקי גינה.

משחקי הגינה זוכים לפופולריות רבה בגני ילדים, מוסדות חינוך, צהרונים וכל מסגרת אחרת בה יש ילדים. אך הם בהחלט יכולים להתאים גם בתור משחקים למשפחה. ניתן לשחק איתם בכל גינה או פארק ציבורי. המשפחה יכולה לקחת אותם כאשר יוצאים בסוף השבוע אל חיק הטבע או הפארקים. הם יספקו תעסוקה רבה לילדים של המשפחה. אתם ההורים תזכו לראות את הילדים משחקים ונהנים, וסוף סוף שמים בצד את המסכים ומשחקים כפי שאנו שיחקנו שהיינו בגילם. ומעל כל זה יש להם גם את הערך החינוכי.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר המשחקים של פלור גיימס, משחקי גינה שעושים לכולם כיף. הם מתחילים בגודל של מטר על מטר, אך ישנם גם גדולים יותר בהתאם לצרכים של המשחק.