משחקים לחצר

מעוניינים שנחזור אליכם עם פרטים נוספים? מלאו את הטופס

הילדים אוהבים לשחק, והמשחקים עושים להם טוב; זוהי הרבה יותר מהנאה, במשחקים ישנו גם ערך חינוכי ותועלת חברתית. אך לפעמים נראה שהילדים שלנו לא משחקים כפי שאנו שיחקנו בילדותנו. הם פחות מתעניינים במשחקים לחצר ויותר מבלים מול מסכים.

אנו ההורים רוצים לנתק קצת את הילדים מהמסכים, להביא אותם לשחק בחצר ביחד עם החברים. להיות פעילים ולשפר את הכישורים החברתיים שלהם. אנו זקוקים למשחקים לחצר שיוכלו למשוך את תשומת לבם של הילדים, להיות אטרקטיביים ולסייע להם לגלות את העולם הנפלא של משחקי הקופסה והאינטראקציות החברתיות מסביבן.

פלור גיימס מביאה לכם משחקים מסוג חדש, המשחקים שיחזירו את הילדים לשחק בחצר ביחד עם חבריהם. אלו הם משחקי רצפה, המבוססים על כל אותם משחקים מוכרים מפעם, שעדיין לא איבדו את הרלוונטיות שלהם. הפעם הם חוזרים אלינו בגרסאות מיוחדות וענקיות שאי אפשר להתעלם מהן.

משחקים לחצר מגיעים אלינו בגרסאות של משחקי רצפה המודפסים על שמשונית. הם גדולים, בולטים ומושכים הרבה מאוד תשומת לב. הם מעולים בתור משחקים קבוצתיים ויכולים לשמש לכל אירוע שבו יש ילדים. בזכות השמשונית המשחקים חזקים ועמידים וניתן לפרוס אותם בלי שום בעיה בסביבה החיצונית, על המדשאה או על הריצוף.

אתם ההורים, המורים, המדריכים בתנועות הנוער או בכל מסגרת שבה משתמשים במשחקים, תוכלו לראות את הילדים נהנים ממשחקים לחצר ומחוויה יוצאת דופן שכבר מזמן לא הייתה להם.

  להיט
  דמקה
  לוח בן 64 (8 על 8) המשחק מיועד לשני שחקנים שלכל אחד מהם יש 12 אבני משחק + 3 מלכים, לכל שחקן צבע משלו.
  גדלים גדלים 200x200 החל מ-₪750 להזמנהלהזמנה
  דומינו ענק
  משחק הדומינו המוכר והאהוב. 28 אבנים עם נקודות 0 עד 6 מסודרות בדומה לקוביה. יכולים לשמש למגוון משחקים.
  גדלים גדלים 30x15 כל אבן החל מ-₪490 להזמנהלהזמנה
  ים יבשה
  משחק מאתגר לילדים המבוסס זריזות מחשבה. המנחה אומר "ים" או "יבשה" או "יבשושה" ועל הילדים לעבור לצד הנכון או להישאר...
  גדלים גדלים 200x200, 300x300 החל מ-₪350 להזמנהלהזמנה
  קלאס
  לוח המכיל מתחמים סגורים, בהם רשומים מספרים סודרים. המשחק מיועד לשני משתתפים לפחות, אף כי ניתן לשחק בו גם כמשתתף...
  גדלים גדלים 250x70, 300x85 החל מ-₪290 להזמנהלהזמנה
  להיט
  מסלול המזל
  מסלול תחרותי כיפי ומאתגר המלמד על חשיבות המזל בחיי היום יום. כל משתתף מטיל קובייה בתורו ומתקדם במסלול על פי התוצאה.
  גדלים גדלים 200x250 החל מ-₪430 להזמנהלהזמנה
  להיט
  טוויסטר (פלונטר)
  משחק גמישות חוויתי, מאתגר ומבדר. המשתתפים מסתובבים, מתערבלים, מסתבכים, צוחקים ונהנים.
  גדלים גדלים 200x200, 300x300 החל מ-₪420 להזמנהלהזמנה
  להיט
  סולמות ונחשים
  מטרת המשחק היא להגיע ראשון למשבצת האחרונה. ההתקדמות נעשית על פי מספר הנקודות שמראה הקוביה אך ישנם מכשולים והפתעות בדרך.
  גדלים גדלים 200x200, 300x300 החל מ-₪390 להזמנהלהזמנה
  חדש
  סולמות וחבלים (עד 100)
  מטרת המשחק היא להגיע ראשון למשבצת האחרונה - ההתקדמות נעשית על ידי מספר הנקודות שמראה הקוביה. במשחק זה יש 100 משבצות!
  גדלים גדלים 300x300 החל מ-₪570 להזמנהלהזמנה

משחקים לחצר לגינה

לפעמים אנו מצפים מהילדים שלנו שיצאו לחצר לשחק, בדיוק כפי שאנו עשינו כשהיינו ילדים. ואנו מתוסכלים מכך שכל מה שהילדים רוצים זה לשחק בטלפון או בטאבלט. אולי פשוט אנו צריכים ללמד אותם שיש גם דרכים אחרות לשחק, ואת זה אנו יכולים לעשות עם משחקים לחצר לגינה.

המשחקים ייקחו את הילדים לעולמות הקסומים של המשחקים הקלאסיים אותם משחקים בקבוצות עם חברים. ישנם משחקים שונים המתאימים לגילאים שונים, מגילאי 3 ועד עשר. בעזרת משחקים לחצר לגינה הם יוכלו לגלות את כל אותם המשחקים שאנחנו גדלנו עליהם כמו סולמות ונחשים, דומינו, ארץ עיר ועוד.

המשחקים הם פעילות מגבשת המחזקת את הכישורים החברתיים, וזהו דבר בעל ערך עבור חינוך הילדים. אך יש בהם הרבה יותר מזה, בעזרת המשחקים אנו יכולים לתרגל דברים חשובים כמו פעולות החשבון בעזרת משחק מספרים במעגל, הרכבת אותיות באמצעות משחק תפזורת, או ידיעת הארץ באמצעות מפה גדולה של ארץ ישראל.

משחקים לחצר לגינה פותחו על ידי אנשי חינוך והוראה והם עונים על הצרכים ההתפתחותיים של הילדים בצורה מושלמת. הם זוכים לביקורות חיוביות מכל מי שעוסק בפעילות חינוכית והפעלות לילדים, וכמובן עוברים את הביקורת הכי קשה של הילדים עצמם. הם נהנים מהמשחקים בצורה בלתי רגילה, לומדים דברים חדשים ומשפרים מיומנויות חשובות שיסייעו להם בהמשך הדרך.