משחקים לגינה

מעוניינים שנחזור אליכם עם פרטים נוספים? מלאו את הטופס

רוצים להביא לילדים משחקים מהנים ובעלי ערך חינוכי, אז כדאי לכם להכיר את המשחקים של פלור גיימס. משחקי רצפה אשר תוכננו בתור משחקים לגינה. ניתן לשחק אותם על כל מדשאה או ריצוף וליהנות מפעילות שוברת שגרה, מעניינית, כיפית וגם בעלת ערך חינוכי. פעילות הגורמת לילדים להיות פעילים ולשחק עם בני גילם.

משחקים לגינה מבוססים על משחקים מוכרים שעד היום הכרנו בגרסאות הלוח הקטנות. אך במקום משחקי קרטון קטנים, הם מגיעים בגרסאות גדולות המודפסות על בד שמשונית ומותאמות לשימוש חיצוני. בין המשחקים תוכלו למצוא משחקי קובייה כמו המסלול לניצחון, המאפשר לילדים לשפר את יכולת ההבנה וזיהוי אלמנטים תוך כדי משחק מהנה. או משחק כדורגל המשלב כרטיסיות וקוביות ומאפשר לילדים ליהנות ממשחק לוח המבוסס על משחק הכדורגל, רק בגרסה אחרת. ואלו רק כמה דוגמאות; יש עוד הרבה סוגים שונים של משחקים.

ולא רק שאלו משחקים אטרקטיביים וחינוכיים, משחקים לגינה נותנים לכם מענה זול המתאים להפעלת קבוצות קטנות או קבוצות גדולות של ילדים. הם יכולים להתאים למפגשים משפחתיים בהם רוצים לספק תעסוקה לילדים, והם יכולים להתאים למסגרות חינוך כמו בתי ספר, גני ילדים ומסגרות אחרות. ישנם משחקים שונים המותאמים לגילאי 3-10, והילדים נהנים מאוד. עבורם זהו דבר חדש ויוצא דופן, והם מגלים עניין רב במשחקים.

משחקים לגינה לילדים

המילה משחק נתפסת אצלנו לפעמים כמשהו שטותי, ואנו לפעמים משתמשים בביטוי ”משחק ילדים“ לתאר משהו חסר משמעות. אך האמת שמשחקים הם דבר חשוב עבור התפתחות הילדים. משחקים לגינה לילדים מאפשרים לילדים לשפר יכולות שונות בצורה שהיא מהנה – דבר חשוב מאוד עבור הגילאים האלו.

לכל משחק יש את הדגשים שלו והוא יכול לסייע בשיפור יכולות שונות. ישנם משחקים המסייעים לילדים לזהות צורות, לשפר ראייה חזותית, לשפר זיכרון, לפתח את הדמיון ואת היכולות המוטוריות. וישנם גם משחקים המאפשרים לילדים להכיר את המזונות החשובים בפירמידת המזון או לתרגל פעולות חשבון בצורה נעימה.

אך ישנו גם משהו משותף למשחקים לגינה לילדים והוא הפעילות החברתית.  כל המשחקים תוכננו עבור משחקים קבוצתיים בהם הילדים משחקים יחדיו. דבר המעניק להם אינטראקציות עם בני גילם, מסייע להם לרכוש חברים ולשפר את יכולותיהם החברתיות. זה תורם לגיבוש ויש לזה ערך רב בכל מסגרת חינוכית.

השילוב של חינוך ומשחק הוא דבר חשוב מאוד. הוא מאפשר לילדים למידה חווייתית, וזה בדיוק מה שאנו רואים במשחקים לגינה לילדים. המשחקים פותחו בעזרתם של אנשי חינוך. חלקם אמנם מבוססים על משחקים מוכרים, אך הם עברו התאמות שונות על מנת להפיק מהם את מיטב הערך החינוכי. וכל זה מבלי לפגוע בהנאה, אלא רק להגביר את ההנאה.

משחקים לגינה לילדים הם באמת משהו חדשני וייחודי, המאפשר להביא את הכיף ואת החינוך לכל מקום ולכל סוג של פעילות.