ממה עשויים משחקי הרצפה?

מעוניינים שנחזור אליכם עם פרטים נוספים? מלאו את הטופס

משחקי רצפה של FloorGames עשויים מחומר הנקרא שמשונית. מדובר ביריעה רחבה וקשיחה שעשויה מחומר חזק שעמיד בפני תנאי מזג אוויר קשים – שמש וגשם – וניתן לשים אותו על כל משטח. משחקי הרצפה יכולים להתקפל בקלות והם ניתנים גם לגילגול כדי שיהיה אפשר לאחסן אותם בארונות בזמן שהם לא בשימוש, אך אפשר גם להשאיר אותם במקום המיועד להם מבלי לקפל כל פעם מחדש.

החומר ממנו עשויים משחקי הרצפה הוא חומר מעולה להדפסה ומשחקי הרצפה שמודפסים עליו נראים בצורה איכותית להפליא וכך יוצא שמשחקי הרצפה נראים באיכות גבוהה וניתן לשחק עליהם לאורך זמן מבלי לדאוג לשחיקה באיכות שלהם גם בטווח הרחוק.

בגלל שהמשחקים עשויים מחומר השמשונית, אנשים רבים משתמשים במשחקים לעתים כדי ליצור דברים נוספים שיכולים לשמש כעזרים חינוכיים מלבד משחקים. למשל, מפת ארץ ישראל ענקית יכולה לשמש גם לתליה על הקיר כדי שהילדים בגן או בבית הספר יוכלו ללמוד את ארץ ישראל בלי שהמפה תהיה על הרצפה. מוסדות רבים ברחבי הארץ משתמשים בשירותים של Floorgames כדי להעשיר את הילדים ולשלב הנאה מרובה. אנשים בוחרים בנו כי אנחנו מספקים משחקי רצפה באיכות מעולה וברמה גבוהה ועומדים בתנאים שהם מצפים מאיתנו.

על המהירות, השירותיות והמחירים המעולים שלנו אנחנו כבר נדבר במאמר אחר. עד אז, אתם מוזמנים לעיין בקטלוג שלנו או להתקשר ונשמח לעמוד לשירותכם.